Arató Andrea

tanító

Fogadó óra:

A hét: csütörtök 10:00

B hét: csütörtök 10:00

Bártházi Eszter

angol nyelv

Fogadó óra:

A hét: csütörtök 12:00

B hét: csütörtök 12:00

Béltekiné Kántor Tünde

digitális kultúra, informatika, szertorna

Fogadó óra:

A hét: hétfő 10:00

B hét: hétfő 10:00

Conrad Matthew Ryan

angol nyelvi lektor

Fogadó óra:

A hét:

B hét:

Doba Mihály

történelem

Fogadó óra:

A hét: hétfő 10:00

B hét: hétfő 11:00

Dobos János

matematika, informatika

Fogadó óra:

A hét: csütörtök 9:00

B hét: csütörtök 9:00

Dobosné Beleki Márta

intézményvezető-helyettes, angol nyelv

Fogadó óra:

A hét: csütörtök 15:00

B hét: csütörtök 15:00

Dömösi Szilvia

tanító

Fogadó óra:

A hét: hétfő 11:00

B hét: hétfő 11:00

dr. Baloghné Konkoly Marianna

biológia, testnevelés

Fogadó óra:

A hét: csütörtök 11:00

B hét: csütörtök 11:00

dr. Fogasné Szabó Zsuzsanna

tanító, dráma és színház, napközi

Fogadó óra:

A hét: szerda 12:00

B hét: szerda 12:00

Dr. Gulyásné Dr. Turcsányi Enikő

iskolapszichológus

Fogadó óra:

A hét: kedd, szerda

B hét: kedd, szerda

Erhardt Zoltánné

tanító, napközi

Fogadó óra:

A hét: csütörtök 13:00

B hét: csütörtök 13:00

Fekete Zoltán

testnevelés, labdarúgás

Fogadó óra:

A hét: péntek 10:00

B hét: csütörtök 11:00

Fodor Adél

tanító

Fogadó óra:

A hét: péntek 11:00

B hét: péntek 11:00

Fodorné Dóda Katalin

intézményvezető, történelem

Fogadó óra:

A hét: -

B hét: -

Forray Katalin

tanító, napközi

Fogadó óra:

A hét: hétfő 10:00

B hét: hétfő 10:00

Gellén Dóra

tanító, napközi

Fogadó óra:

A hét: csütörtök 10:00

B hét: csütörtök 10:00

Hajdu-Balogh Ramóna

magyar nyelv és irodalom

Fogadó óra:

A hét: péntek 10:00

B hét: péntek 9:00

Hatala Edit

angol nyelv

Fogadó óra:

A hét: péntek 9:00

B hét: szerda 10:00

Holló-Szabó Gyöngyike

tanító

Fogadó óra:

A hét: péntek 10:00

B hét: péntek 10:00

Horváthné Érsek Virág

fizika, kémia

Fogadó óra:

A hét: hétfő 11.00

B hét: hétfő 11.00

Ifkovicsné Karasz Ildikó

tanító

Fogadó óra:

A hét: hétfő 9:00

B hét: hétfő 9:00

Illosvay Gábor

biológia, kémia, napközi

Fogadó óra:

A hét: szerda 10:00

B hét: csütörtök 10:00

Jaics György

testnevelés, tanulószoba

Fogadó óra:

A hét: hétfő 10:00

B hét: hétfő 10:00

Jónás Diána

vizuális kultúra

Fogadó óra:

A hét: csütörtök 13:00

B hét: hétfő 12:00

Kecskeméti Gabriella

intézményvezető-helyettes, magyar nyelv és irodalom, dráma és színház

Fogadó óra:

A hét: kedd 9:00

B hét: kedd 9:00

Kiss Katalin

etika, biológia, technika és tervezés, életvitel és gyakorlat

Fogadó óra:

A hét: hétfő 11:00

B hét: hétfő 11:00

Korom Bettina

napközi

Fogadó óra:

A hét: csütörtök 13:00

B hét: csütörtök 13:00

Kovács Enikő

tanító, napközi

Fogadó óra:

A hét: hétfő 13:00

B hét: hétfő 13:00

Kovács Rea Alexa

angol nyelv

Fogadó óra:

A hét: kedd 13:00

B hét: kedd 13:00

Kreiniker Sándorné

tanító, napközi

Fogadó óra:

A hét: csütörtök 13:00

B hét: csütörtök 13:00

Krizsánné Mészáros Erika

angol nyelv

Fogadó óra:

A hét: -

B hét: -

Lajkóné Ágoston Diana

tanító

Fogadó óra:

A hét: kedd 12:00

B hét: kedd 12:00

Lass-Bárány Erika

tanító

Fogadó óra:

A hét: hétfő 11:00

B hét: hétfő 11:00

Nyemcsok-Nagymihály Bernadett

földrajz, történelem, hon- és népismeret

Fogadó óra:

A hét: hétfő 11:00

B hét: csütörtök 10:00

Pádár Timea

angol nyelv

Fogadó óra:

A hét: hétfő 10:00

B hét: hétfő 10:00

Pap-Takácsné Hefler Gabriella

matematika

Fogadó óra:

A hét: csütörtök 10:00

B hét: csütörtök 10:00

Pécsi Ildikó

tanító

Fogadó óra:

A hét: kedd 12:00

B hét: kedd 12:00

Popovicsné Molnár Andrea

ének-zene, magyar nyelv és irodalom, dráma és színház

Fogadó óra:

A hét: hétfő 10:00

B hét: hétfő 11:00

Ragályné Kispéter Gyöngyi

magyar nyelv és irodalom

Fogadó óra:

A hét: szerda 9:00

B hét: szerda 9:00

Reményfyné Kiss Edit

fejlesztőpedagógus

Fogadó óra:

A hét: hétfő 12:00

B hét: hétfő 12:00

Ribáné Kamarás Zsuzsanna

tanító

Fogadó óra:

A hét: kedd 13:00

B hét: kedd 13:00

Savanya Ildikó

történelem, etika, könyvtár

Fogadó óra:

A hét: hétfő 9:00

B hét: hétfő 9:00

Somodiné Bálint Rebeka

testnevelés, napközi

Fogadó óra:

A hét: péntek 11:00

B hét: péntek 11:00

Szabóné Horváth Anikó

tanító

Fogadó óra:

A hét: szerda 9:00

B hét: szerda 9:00

Szabóné Módra Andrea

tanító

Fogadó óra:

A hét: csütörtök 12:00

B hét: csütörtök 12:00

Szentmiklósiné Dóka Klára

matematika, informatika

Fogadó óra:

A hét: hétfő 10:00

B hét: hétfő 10:00

Szilva Péter

ECDL, informatika

Fogadó óra:

A hét: -

B hét: -

Törökné Tamás Tünde

tanító, napközi

Fogadó óra:

A hét: -

B hét: -

Vágási Nóra

napközi

Fogadó óra:

A hét: szerda 10:00

B hét: szerda 10:00

Varga Tamás

testnevelés, röplabda

Fogadó óra:

A hét: csütörtök 10:00

B hét: csütörtök 10:00

Vassné Gémes Zsuzsanna

természettudomány, biológia, földrajz

Fogadó óra:

A hét: hétfő 11:00

B hét: hétfő 10:00

Volfordné Nagy Emőke

tanító

Fogadó óra:

A hét: kedd 9:00

B hét: kedd 9:00

Vőneki Ádám

magyar nyelv és irodalom, történelem, hon- és népismeret

Fogadó óra:

A hét: hétfő 10:00

B hét: szerda 10:00

Zádori Judit

tanító

Fogadó óra:

A hét: csütörtök 9:00

B hét: csütörtök 9:00

Zsiros Zsuzsanna

angol nyelv

Fogadó óra:

A hét: szerda 13:00

B hét: szerda 13:00

Kapcsolat

titkarsag@aranyjszeged.sulid.hu

6724 Szeged, Kukovetz Nana utca 4-6

62/547-056